کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 02 مرداد 1400

خندانی: تحول در خدمات رفاهی و ورزشی،در گرو برچیده شدن بساط کروناست

خندانی: تحول در خدمات رفاهی و ورزشی،در گرو برچیده شدن بساط کروناست

رییس کانون سردفتران و دفتریاران با اشاره به شيوع ويروس كرونا در كشور از اواخر سال 1398 و ايجاد وقفه در ارائه خدمات مطلوب رفاهي و ورزشي به همكاران افزود: تلاش بنده و اعضاي هيات مديره كانون، از ابتدا تحول در ارائه خدمات رفاهي و ورزشي به همكاران در سراسر كشور بوده است و در اين زمينه طرح هاي خوبي از طرف كميته رفاهي به هيات مديره پيشنهاد و ارائه شد اما محدوديت هاي ناشي از كرونا باعث شد كه تا بازگشت جامعه به شرايط عادي دست نگه داريم و از اقدامات ما حس تشويق به سفر و بي اعتنايي به مصوبات ستاد مقابله با كرونا به جامعه القاء نشود.


وي تصريح كرد: تحول در ارائه خدمات رفاهي و ورزشي به سردفتران و دفترياران، در گروي برچيده شدن بساط كرونا از كشور و واكسيناسيون سراسري است.


رئيس كانون با اشاره به استقبال بسياري از همكاران از روند تجليل از سردفتران و دفترياران بازنشسته خاطرنشان كرد: اين كار از اقدامات خوب كميته رفاهي كانون  بود كه با مصوبه هيات مديره از ابتداي سال 1399 و طي سه همايش انجام شد. اين روند در سال جاري ادامه خواهد يافت و از اين پس قرار است علاوه بر بازنشستگان سال 1400، به تدريج از بازنشستگان پيشكسوت و بزرگان صنف كه هنوز در قيد حيات هستند نيز تجليل شود.


پيش بيني تسهيلات ويژه براي همكاراني كه به تهران سفر مي كنند
 از اين پس هتل فردوسي تهران پذيراي سردفتران و دفترياران است


خنداني بيان داشت: در حال حاضر با بيش از 15 هتل و مجتمع ويلايي در شهرهاي مختلف كشور و همچنين مجموعه هتل هاي پارسيان در تمامي استان ها همكاري مي كنيم.


رئيس كانون اضافه كرد: با توافقي كه با مجموعه ورزشي انقلاب تهران انجام شد، معرفي نامه براي اخذ كارت عضويت يكساله آن باشگاه به همكاران ارائه مي شود تا از تخفيف قابل توجهي در اين زمينه برخوردار شوند. در 20 روز اخير براي بيش از 100 نفر از همكاران معرفي نامه صادر شده است.


وي با اشاره به سفر سردفتران و دفترياران به تهران براي انجام امور اداري و درماني گفت: تا چند روز آينده همكاري كانون با هتل فردوسي تهران آغاز مي شود. با سوبسيد كانون و تخفيف هتل، مجموعا 60% از صورتحساب اقامت با صبحانه همكاران (براي مدت سه شب) كاسته مي شود. اين تسهيلات شامل خانواده آنان نيز مي شود. همچنين براي همكاراني كه براي درمان يا جراحي به تهران سفر مي كنند، محدوديتي از نظر مدت اقامت و تحت تكفل بودن همراه درنظر نگرفته ايم.


تيم فوتبال كانون در شرايط خوبي قرار دارد/ همكاران در ورزش هاي همگاني مشاركت بيشتري داشته باشند


رئيس هيات مديره كانون با اشاره به فعاليت تيم فوتبال و فوتسال كانون در دو دهه اخير گفت: در دي ماه سال گذشته، يك دوره مسابقه فوتبال به مناسبت بزرگداشت روز دفاتر اسناد رسمي، با حضور 4 تيم از راهور، كانون وكلا و هنرمندان و  با حمايت و پشتيباني كانون در مجموعه ورزشي پيام تهران برگزار شد.در بهمن ماه 99 نيز تيم فوتبال كانون در جام حرف و مشاغل شركت كرد كه عنوان قهرماني اين مسابقات را به دست آورد.


خنداني ضمن تشكر و قدرداني از مسئولين سابق تيم فوتبال اظهار اميدواري كرد: تغيير كادر سرپرستي تيم فوتبال كانون در يك ماه اخير باعث ايجاد تحول در مديريت تيم و رفع مشكلات فني بازيكنان شود.


وي بيان داشت: درحال حاضر با حمايت مالي كانون و هماهنگ سازي و پشتيباني هاي كميته رفاهي ورزشي كانون، تمرينات تيم به صورت منظم در زمين چمن مجموعه ورزشي دانشگاه تربيت مدرس انجام مي شود و بازيكنان خود را براي مسابقات پيش رو آماده مي كنند.


خنداني گفت: در رشته فوتسال هم سال هاست كه همكاران فعاليت دارند و از حضور تيم، در مسابقات قهرماني حمايت مي كنيم.


رئيس كانون در پايان از كليه همكاران خواست در فعاليت ها و برنامه هاي ورزشي كانون به خصوص ورزش هايي كه با فضاي كرونايي حاكم بر كشور، امكان فعاليت آن وجود دارد مانند كوهنوردي و پياده روي مشاركت بيشتري داشته باشند.

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
1400/04/20