کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 02 مهر 1400

امضای توافق نامه همکاری ایران و روسیه/کانون سردفتران و دفتریاران و کانون سردفتران فدراسیون روسیه توافقنامه همکاری دوجانبه امضا کردند

امضای توافق نامه همکاری ایران و روسیه/کانون سردفتران و دفتریاران و کانون سردفتران  فدراسیون روسیه توافقنامه همکاری دوجانبه امضا کردند

امضای توافق نامه همکاری ایران و روسیه/کانون سردفتران و دفتریاران و کانون سردفتران فدراسیون روسیه توافق نامه همکاری دوجانبه امضا کردند.

 

 

به گزارش روابط عمومی، این توافق نامه در یک جلسه ویدئو کنفرانس به امضای علی خندانی، رییس کانون سردفتران و دفتریاران ایران و کنستانتین کورسیک، رییس کانون سردفتران روسیه رسید.

 

رییس کانون سردفتران و دفتریاران در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت روابط سردفتری ایران و روسیه گفت: امضا این توافقنامه گام بسیار مهمی در توسعه همکاری سردفتری و حقوقی دو کشور خواهد بود.

 

خندانی پیشنهاد تشکیل اتحادیه سردفتری کشورهای آسیای میانه و قفقاز و با محوریت ایران و روسیه را نیز مطرح کرد.

 

وی همچنین بر اهمیت همکاری علمی و دانشگاهی بین کانون های سردفتری ایران و روسیه تاکید کرد.

 

رییس کانون سردفتران روسیه نیز در این دیدار مجازی ضمن ابراز خرسندی از امضا توافق نامه و تشکر از ریاست کانون سردفتران و دفتریاران بابت این ابتکار عمل قدردانی کرد.

 

کورسیک گفت: روابط با کانون سردفتران و دفتریاران ایران و توسعه آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و کانون سردفتران روسیه برای همکاری دانشگاهی و علمی با کانون سردفتران آمادگی دارد.

 

وی همچنین از پیشنهاد ایران برای تشکیل اتحادیه سردفتری کشورهای منطقه با محوریت ایران و روسیه استقبال کرد.

 

در این جلسه علی جلیلیان، رییس دانشگاه علمی کاربردی کانون سردفتران و دفتریاران و مدیر دفتر آموزش کانون نیز حضور داشت.

 

وی با توضیح فعالیت های دانشگاه علمی کاربردی، بر برقراری و توسعه همکاری آموزشی و دانشگاهی دو طرف تاکید کرد.

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
1400/03/19