کانون سردفتران و دفتریاران

يكشنبه, 04 مهر 1400

سومین دوره تجلیل از سردفتران و دفتریاران بازنشسته برگزار شد

سومین دوره تجلیل از سردفتران و دفتریاران بازنشسته برگزار شد

این جلسه عصر امروز با حضور خندانی،رییس کانون، آذرپور، مسئول واحد رفاهی و سردفتران و دفتریاران بازنشسته سه ماه پایانی سال 1399 در سالن اجتماعات كانون با رعايت موازين و پروتكل‌های بهداشتی برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی، آذرپور در این مراسم، ضمن خیرمقدم به سردفتران و دفتریاران بازنشسته با بیان اینکه مراسم قدردانی از زحمات بازنشستگان پس از 30 سال سابقه کار باید شایسته تر و کامل تر باشد گفت: متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری مراسمی باشکوه و با تعداد زیادی از همکاران مقدور نیست و جای تاسف فراوان دارد.


مسئول واحد رفاهی کانون با اشاره به اینکه برگزاری این مراسم ها نسبت به گذشته شروع بدی نبوده اظهار داشت: جا دارد از حمایت های آقای خندانی به عنوان رییس و سایر اعضای هیات مدیره در حمایت از برگزاری مراسم تقدیر از بازنشستگان قدردانی کنیم.


وی ادامه داد: برآنیم تا از بازنشستگان در سال های گذشته نیز تقدیر کنیم وطی برنامه ریزی صورت گرفته به مرور شاهد برگزای مراسم  قدردانی از زحمات سردفتران و دفتریاران بازنشسته در سالهای گذشته خواهیم بود.
رییس کانون سردفتران و دفتریاران هم در این مراسم با تاکید بر لزوم تقدیر از بازنشستگان قدیمی تر، گفت:  این مراسم باید به عنوان سنت حسنه در کانون جریان داشته باشد و مراسم با شکوهمندی بیشتر و در فضایی بهتر و در خور شان همکاران بازنشسته برگزارشود.


خندانی با بیان اینکه در بخش درمانی مشکلاتی زیادی وجود ندارد، افزود: در حال حاضر با مراکز درمانی متعددی طرف قرارداد هستیم و امیدواریم در بخش خدمت رسانی درمانی، همکاران بازنشسته  متحمل زحمت نشوند.


وی همچنین با اشاره به تلاش هیات مدیره کانون در افزایش حقوق بازنشستگان گفت: سال گذشته در دو مرحله درخواست افزایش حقوق را به سازمان ثبت ارایه کردیم که در نهایت با افزایش 35 درصدی موافقت شد و امیدواریم تغییرات بهتری با درنظرگرفتن منابع درآمدی کانون اتفاق بیفتد.


رییس کانون سردفتران و دفتریاران همچنین بر لزوم بهره بردن از تجارب همکاران بازنشسته در واحدهای کانون به صورت عملی و در زمینه تدوین و نوشتاری، تاکید کرد.

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
1400/03/11