کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 01 مهر 1400

خندانی خبر داد کانون سردفتران به یاری دانش آموزان محروم می شتابند

خندانی خبر داد کانون سردفتران به یاری دانش آموزان محروم می شتابند

رئیس کانون سردفتران و دفتریاران‌ از اجرای پویش خیریه دفترخانه مهربانی به منظور تهیه اقلام آموزشی مانند تلفن همراه و تبلت خبر داد.

علی خندانی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: دفاتر اسناد رسمی در بحث کمک به اقشار ضعیف و آسیب پذیر همیشه پیش قدم بودند.

وی افزود: تا به امروز این اقدامات به صورت انفرادی بوده است و به عنوان مثال در زلزله سر پل ذهاب و سیل‌هایی که در کشور رخ داد دفاتر اسناد حضور فعال داشتند.

رئیس کانون سردفتران و دفتریاران با اشاره به تحت تأثیر قرار گرفتن درآمد خانواده در دوران کرونایی گفت: با تعطیل شدن کلاس‌های حضوری، دانش آموزان برای حضور در کلاس‌های درس باید حتماً تلفن همراه و یا تبلت داشته باشند و طبق آمار تعداد قابل توجهی از دانش آموزان به دلیل نداشتن تبلت یا تلفن همراه از تحصیل محروم شدند.

خندانی بیان کرد: در همین راستا تصمیم گرفتیم به صورت منسجم کمک‌هایی را برای تهیه ملزومات آموزشی به ویژه تلفن همراه و تبلت تحت عنوان «پویش دفترخانه مهربانی» جمع آوری کنیم.

وی ادامه داد: سعی داریم با وزارت فناوری اطلاعات هم برای تهیه تلفن همراه و یا تبلت وارد مذاکره شویم تا بتوانیم این اقلام را با قیمت مناسبی تهیه کنیم.

تاریخ ارسال خبر: 
1400/2/20