کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 27 شهريور 1400

رییس کانون سردفتران از دکتر تویسرکانی بعنوان معمار دفاتر پیشخوان قوه قضاییه نام برد

رییس کانون سردفتران از دکتر تویسرکانی بعنوان معمار دفاتر پیشخوان قوه قضاییه نام برد
رییس کانون سردفتران و دفتریاران از دکتر تویسرکانی، ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بعنوان معمار دفاتر پیشخوان قوه قضاییه نام برد.
 
به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، به نقل از سایت جامعه یزد، محمدرضا دشتی اردکانی رییس کانون سردفتران و دفتریاران تهران که دکتر تویسرکانی،رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و میرشریفی، معاون امور اسناد سازمان ثبت را در سفر به استان یزد همراهی و با ایشان در محل جامعه سردفتران یزد حضور یافته بود،  بعد از سخنرانی دکتر تویسرکانی و با تشکر از حضور ریاست سازمان و توجه مخصوص وی به جامعه یزد و قدردانی از سران دفاتر اسناد رسمی حاضر، اظهار داشت: وظیفه دارم از اعلام مواضع  صریح، قاطعانه و شجاعانه ریاست سازمان ثبت در حمایت از جامعه سردفتری کشور و اقدامات و پیگیریهای مجدانه ایشان در قوه قضاییه برای واگذاری امور شبه قضایی و بالا بردن صلاحیت ذاتی دفاتر و همراهی و همدلی ایشان با کانون و احساس مسوولیت نسبت به قضایایی که در حوزه سردفتری می گذرد، از جمله لایحه تخلفات و جرایم رانندگی و موارد مشابه تشکر و قدردانی نمایم.
 
بازدید از کتابخانه تخصصی جامعه
دکتر تویسرکانی و میرشریفی از کتابخانه تخصصی جامعه سردفتران یزد بازدید و از وجود چنین منبع غنی در جامعه ابراز خرسندی و بر تجهیز آن تاکید کرد.
 
لازم به توضیح است که این کتابخانه با ٢٠٠٠ جلد کتاب تخصصی حقوقی که با کمک و مساعدت کانون تهران و با استفاده از فرصت مناسب نمایشگاه کتاب درسال گذشته تاسیس شده و امروز مورد استفاده همکاران و دانشجویان حقوق قرار دارد.
  
بازدید از نرم افزار تحت وب تقسیم اسناد
رییس سازمان ثبت و معاون امور اسناد این سازمان به درخواست هیات مدیره جامعه با سعه صدر و حوصله فراوان برای بازدید از برنامه ارجاع الکترونیکی اسناد (تقسیم اسناد) در سالن مربوطه حاضر و توضیحات یکی از اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت برنامه نویس مراحل مختلف اجرایی را مشاهده کردند. 
 
همچنین دکتر تویسرکانی با قضات دادگستری، کارکنان و روسای واحدهای ثبتی و سران دفاتر اسناد رسمی و طلاق در سالن اجتماعات دادگستری دیدار کرد.
 
در این جلسه بیانیه تقدیر و تشکر جامعه یزد از دکتر تویسرکانی قرائت شد و به مدیران نمونه واحدهای ثبتی و فرزندان شهید حوزه ثبتی  تقدیر نامه اهدا شد و لوح تقدیر مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان یزد از جامعه سردفتران یزد توسط دکتر تویسرکانی به دبیر جامعه یزد اهدا شد.
 
انتهای پیام