کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 02 مهر 1400

استقرار مشاورین مالیاتی کانون از ۲۴ لغایت۳۱ خرداد به منظور تسهیل در ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی عملکرد ۱۳۹۹در کانون سردفتران و‌ دفتریاران

استقرار مشاورین مالیاتی کانون از ۲۴ لغایت۳۱ خرداد به منظور تسهیل در ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی عملکرد ۱۳۹۹در کانون سردفتران و‌ دفتریاران

مشاورین مالیاتی کانون از ۲۴ لغایت ۳۱ خرداد ماه به منظور تسهیل در ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی عملکرد ۱۳۹۹ در کانون سردفتران و‌ دفتریاران مستقر خواهند بود.



 قابل توجه سردفتران و دفترياران استان تهران

با پيشنهاد و پيگيري واحد مالياتي كانون و موافقت هيئت مديره محترم جهت تسهيل در امور مالياتي همكاران ، از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ تا ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ مشاورين مالياتي كانون سردفتران ودفترياران  به همراه گروهی به منظور ثبت و ارسال اظهارنامه مالياتي الكترونيكي عملكرد سال ۱۳۹۹ و تبصره ماده ١٠٠ ( ماليات مقطوع عملكرد سال ۱۳۹۹) از ساعت ١٥ الي ١٩ در سالن اجتماعات كانون با رعايت كليه پروتكل هاي بهداشتي و نوبت‌دهي مقتضي مستقر خواهند بود.

همكاراني كه مايل به استفاده از اين خدمات هستند می‌توانند با همراه داشتن مدارك ذيل و به ترتیب روزهای اعلام شده به کانون  مراجعه نمایند.



 مدارك مورد نياز:


همراه داشتن كد رهگيري پيش ثبت نام - كدپستي و نشاني محل فعاليت - جمع حق‌التحرير و گواهي امضاء و ساير درآمدهاي دفترخانه جمع هزينه‌ها-همراه داشتن سوابق مالياتي اظهارنامه‌هاي سنوات گذشته.

 

ترتیب روزها:

١- دوشنبه  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ از دفتر شماره ١ الي ٣٠٠
٢- سه شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ از دفتر ٣٠١ الي ٦٠٠
٣- چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ از دفتر ٦٠١ الي ٩٠٠
٤- پنج شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ دفتر ٩٠١ الي ١٢٠٠
٥- جمعه ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ دفتر ١٢٠١ الي ١٥٠٠
٦- شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ دفتر ١٥٠١ الي آخر
٧- یکشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ كليه دفاتر شهرستان‌هاي استان تهران
٨-دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ اظهارنامه هاي اصلاحي و كليه دفاتري كه به هر نحو در زمان مقتضي موفق به حضور نشده‌اند.

ضمنا ساعت فعاليت در روز پنج شنبه ١٣ الي ١٧ و جمعه ۱۱ الی ۱۵ خواهد بود.

متقاضيان محترم حتما با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل کانون حضور بهم رسانند.

 

نظر به اینکه مشاورین مالیاتی کانون به جهت خدمت رسانی در ارسال اظهارنامه عملکرد ۱۳۹۹ به سردفتران و دفتریاران محترم از تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ لغایت پایان خردادماه در سالن اجتماعات مستقر میباشند به همکاران محترم یاداور می‌شود تا آن تاریخ با مراجعه به حوزه های مالیاتی مربوطه نسبت به اخذ برگ قطعی یا تشخیص عملکرد ۱۳۹۸ خود اقدام نمایند تا درخصوص استفاده از تبصره ماده ۱۰۰ (مالیات مقطوع) با مشکلی روبه رو نشوند.

 


تاریخ ارسال خبر: 
1400/03/02