کانون سردفتران و دفتریاران

يكشنبه, 04 مهر 1400

تجلیل از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال کانون سردفتران و دفتریاران

تجلیل از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال کانون سردفتران و دفتریاران

مراسم تجلیل از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال کانون به مناسبت قهرمانی در مسابقات چهارجانبه جام گرامیداشت روز وکیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، رییس کانون سردفتران و دفتریاران در این مراسم با بیان اینکه ورزش در زمینه کاهش استرس موثر است گفت: ورزش های جمعی در جهت کاهش فشارهای روزانه و ایجاد شور و نشاط تاثیر به­سزایی بر همه افراد دارد. سردفتران و دفتریاران هم به دلیل سختي كار و مواجهه رودررو با مشکلات کاری، در طول شبانه روز می‌توانند با گرايش به ورزش، گامی موثر در جهت حفظ سلامت و نشاط خود بردارند.

 

 علی خندانی با اشاره به ضرورت حفظ روحیه شادابي و نشاط در دوران شیوع بیماری کرونا و وجود فشارهای کاری در دفاتر اسناد رسمي، بر لزوم سلامت جسم و روح تأکید کرد و گفت: ورزش و تندرستی در کاهش هزینه های درمانی موثر است. بر همین اساس در کانون، طرحی تحقیقاتی برای بررسی تأثیر ورزش در کاهش هزینه های بیمه و درمان آغاز شده و امیدواریم از نتایج این طرح بهره ببریم. سال گذشته مبلغ سنگینی بابت با بیمه و درمان کانون هزینه شده است که احتمالا این رقم در سال آینده افزایش خواهد یافت.

 

وی با تشکر از حمید آذرپور، مسئول واحد رفاهی ورزشی کانون از تلاش های همه دست اندرکاران و مسئولان در این واحد قدردانی کرد.

 

حمید آذرپور، مسئول واحد رفاهی ورزشی کانون نیز در این جلسه با بیان اینکه موفقیت واحد رفاهی ورزشی و تیم فوتبال کانون به دنبال حمایت‌های رئيس و اعضاي هیئت مدیره بوده است، از تلاش‌های بازيكنان و كادر فني و مديريتي تیم فوتبال کانون و پشتیبانی بی دریغ اعضای هیئت مدیره كانون از ارائه خدمات رفاهي و ورزشي به همكاران تشکر و قدردانی کرد.

 

 وی با تاکید بر لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی در ورزش های جمعی گفت: با تشکیل هیئت رئیسه برای تیم فوتبال کانون ، سعید منشی با نقش آفريني موثر در كاهش برخي سوء تفاهم ها و اختلاف ديدگاه ها بستري فراهم كرد تا مسئولان تیم در كنار هم و به صورت منسجم به فعالیت بپردازند. خوشبختانه شاهد موفقیت تیم فوتبال کانون در رقابت هاي چهارجانبه اخیر در جام استقلال بودیم.

 

در ادامه مهدی شکوهی، مدیر تیم فوتبال کانون نیز گزارشی از عملکرد این تیم در سال جاری ارائه کرد و كاپ قهرماني تيم را به رئيس كانون اهدا كرد.

 

همچنین سعید منشی، مشاور هیات رئیسه فوتبال کانون با قدردانی از حمایت های هیئت مدیره از فعالیت های رفاهی ورزشی در سال جاری اظهارداشت: حمایتی که امسال از واحد رفاهی ورزشی و بخصوص تیم فوتبال کانون انجام شد در دوره‌های پیشین هیئت مدیره سابقه نداشته است.

 

وی با قدردانی از اسد توکلی، مربی تیم فوتبال کانون سردفتران و دفتریاران درخواست کرد حمایت‌های هیئت مدیره از ورزش‌های کانون به خصوص فوتبال ادامه یابد.

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
99/12/25